lawyer image

Jednotlivec

Kdykoli potřebujete poradit ve světě práva, jsme tu pro vás.

Proč nám důvěřovat?

1
Záleží nám na Vašem úspěchu

Ať už jste mezinárodní korporace, malá česká společnost, veřejnoprávní subjekt nebo jednotlivec, můžete se na nás vždy spolehnout. Držíme se totiž hesla, že jsme úspěšní právě tak, jak jsou úspěšní a spokojení naši klienti.

2
Chráníme Vám záda

Právní poradenství poskytujeme vždy bez kompromisů, srozumitelně, včas a s maximálním nasazením. Každý případ klienta vnímáme jako náš vlastní. Zakládáme si na odbornosti, diskrétnosti a kvalitě naší práce. Hledáme pro Vás sofistikovaná právní řešení.

3
S námi budete vždy o krok napřed

Nejsme jen Vaším advokátem, ale především partnerem. Právnímu problému chceme porozumět ve všech souvislostech. To nám lépe umožňuje poznat klientovy potřeby, předvídat tak možná právní rizika a zároveň navrhovat, jak je nejvhodněji vyřešit nebo jim předejít.

4
Naše zkušenosti jsou Vaše přidaná hodnota

Díky našim mezinárodním i místním zkušenostem máte jistotu, že jste vybrali správně. Můžete si být jisti, že nikdy nepolevujeme v našem cíli poskytovat ta nejlepší právní řešení šitá na míru pro konkrétní klienty a situace.

Potřebujete kvalitní právní pomoc?
fotografie Milana Frice

O nás

V naší advokátní kanceláři máme porozumění pro podnikání našich klientů a jsme schopni prosazovat jejich zájmy v daném obchodním prostředí. Jednotlivé kauzy vnímáme i v ekonomickém a daňovém kontextu, abychom nenavrhli jen čistě právní řešení, ale i řešení “pro-businessové”. Zároveň spolupracujeme s vybranými daňovými poradci, účetními, notáři a překladateli tak, aby byl přínos pro klienta nejvyšší možný a klient obdržel úplný a profesionální servis. Veškeré poradenství, včetně přípravy smluvních dokumentů, poskytujeme standardně v českém a anglickém jazyce.

Řekli o nás

S panem magistrem Fricem spolupracuji přes 10 let a vždy jsem oceňoval jeho právní znalosti, zkušenosti, schopnost myslet o krok napřed a ještě vše srozumitelně vysvětlit. Vždy jsem byl s prací i přístupem maximálně spokojený.

S advokátní kanceláří pana Frice spolupracujeme řadu již let. Po dlouhém hledání kvalitního advokáta jsme v něm našli právní oporu a služby, které potřebujeme. Do té doby se u nás vystřídalo mnoho právníků, ale každý dříve či později začal svou reakční dobu neúměrně natahovat a většinou postupně přestal i komunikovat. Jeho reakční čas je i po letech neuvěřitelný. Dělá pro nás jak velké věci od nákupu akciových společností či převzetí s.r.o., až po běžné kontroly smluv a prodej nemovitostí. Neumím si pro naší společnost představit lepšího právního zástupce.

Máme jen ty nejlepší zkušenosti s vysokou profesionalitou advokátní kanceláře Milana Frice v rámci nezbytné právní podpory všech našich domovů pro seniory. Je vidět, že právo je jeho vášeň. Jsem velmi rád, že máme k dispozici advokáta, na kterého se lze vždy spolehnout a který pokaždé přijde s originálním řešením. Velmi si vážíme naší spolupráce.

Vzhledem k tomu, že pro nás bylo rozhodnutí koupit nemovitost krokem do neznáma, obrátili jsme se na Milana. Byla to ta naprosto nejlepší volba! Provedl nás celým procesem, od rezervace nemovitosti až po poskytnutí úschovy finančních prostředků. Vypracoval pro nás všechny dokumenty ke koupi a vyjednal je s prodávajícím tak, že jsme je mohli bez obav podepsat. Především ale vnesl do celé záležitosti pocit jistoty, že bojuje za nás. Až se opět dostaneme do situace, ve které budeme potřebovat právní radu, tak pro nás není jiná volba než Mgr. Fric. Děkujeme!

Great services! Milan helped me with legal matters of my transfer from Zenit St. Petersburg to SK Slavia Prague, including the preparation and negotiation of my professional football contract with the club. Everything went smooth and well!

Mgr. Fric je náš právní poradce již několik let. Nenásilně, jednoduše a srozumitelně je nás schopen navigovat i složitějšími oblastmi práva. I ve vypjatých situacích s nelehkými tématy zachovává klidnou hlavu a rozhodnost. Zpětně si říkám, že jsme jeho služeb měli využívat už dřív.

Média

PRO BONO & CSR 2018

Měsíčník Právní rádce vyhlásil výsledky třetího ročníku právnického ocenění Pro bono & CSR 2018. Odborná porota v čele s předsedou Nejvyššího soudu, ministrem zdravotnictví a zástupci notářů, státních zástupců, soudců či podnikových právníků udělila pět cen.

Nový stavební zákon si posvítí na černé stavby, utrum by měl mít i kancléř Mynář

Rybník v Osvětimanech, který si nechal vybudovat hradní kancléř Vratislav Mynář bez stavebního povolení, by s novým stavebním zákonem musel být zřejmě okamžitě odstraněn. Vyplývá to z vyjádření ministryně pro místní rozvoj, Kláry Dostálové. Novela stavebního zákona, která by mohla platit už za dva roky, si má totiž posvítit právě na černé stavby.

Smlouvy na nové byty nahrávají developerům. Zákazníkům hrozí vysokými sankcemi i změnami bytů

Smlouvy, které developerské společnosti uzavírají se svými zákazníky, jsou plné nástrah. Byty kupované tzv. "z papíru", tedy takové, které ještě nestojí, se mohou v průběhu stavby měnit. Zmizet může třeba i terasa. Byt se také může oproti původním plánům i o několik metrů zmenšit, aniž by to developer zohlednil v ceně. Zákazníci tak přicházejí o statisíce.

Již jsme pomohli

SIAD
pwc logo
Most logo
Delfi Staviva logo
doxee logo
ažd logo
senior komplex logo
liftago logo
Gelstch Berg logo
metall quatro logo
very goodies logo
Baník Most logo
Malé Březno logo
ICUK logo
acr logo