lawyer image

Reference

Pomohli jsme již stovkám našich klientů, ať už to byly velké společnosti, začínající podnikatelé nebo jednotlivci. Vážíme si každého našeho klienta a děkujeme každému z nich za důvěru, kterou v nás vložil. Níže uvádíme reference na některé z nich.

Řekli o nás

S panem magistrem Fricem spolupracuji přes 10 let a vždy jsem oceňoval jeho právní znalosti, zkušenosti, schopnost myslet o krok napřed a ještě vše srozumitelně vysvětlit. Vždy jsem byl s prací i přístupem maximálně spokojený.

S advokátní kanceláří pana Frice spolupracujeme řadu již let. Po dlouhém hledání kvalitního advokáta jsme v něm našli právní oporu a služby, které potřebujeme. Do té doby se u nás vystřídalo mnoho právníků, ale každý dříve či později začal svou reakční dobu neúměrně natahovat a většinou postupně přestal i komunikovat. Jeho reakční čas je i po letech neuvěřitelný. Dělá pro nás jak velké věci od nákupu akciových společností či převzetí s.r.o., až po běžné kontroly smluv a prodej nemovitostí. Neumím si pro naší společnost představit lepšího právního zástupce.

Máme jen ty nejlepší zkušenosti s vysokou profesionalitou advokátní kanceláře Milana Frice v rámci nezbytné právní podpory všech našich domovů pro seniory. Je vidět, že právo je jeho vášeň. Jsem velmi rád, že máme k dispozici advokáta, na kterého se lze vždy spolehnout a který pokaždé přijde s originálním řešením. Velmi si vážíme naší spolupráce.

Vzhledem k tomu, že pro nás bylo rozhodnutí koupit nemovitost krokem do neznáma, obrátili jsme se na Milana. Byla to ta naprosto nejlepší volba! Provedl nás celým procesem, od rezervace nemovitosti až po poskytnutí úschovy finančních prostředků. Vypracoval pro nás všechny dokumenty ke koupi a vyjednal je s prodávajícím tak, že jsme je mohli bez obav podepsat. Především ale vnesl do celé záležitosti pocit jistoty, že bojuje za nás. Až se opět dostaneme do situace, ve které budeme potřebovat právní radu, tak pro nás není jiná volba než Mgr. Fric. Děkujeme!

Great services! Milan helped me with legal matters of my transfer from Zenit St. Petersburg to SK Slavia Prague, including the preparation and negotiation of my professional football contract with the club. Everything went smooth and well!

Mgr. Fric je náš právní poradce již několik let. Nenásilně, jednoduše a srozumitelně je nás schopen navigovat i složitějšími oblastmi práva. I ve vypjatých situacích s nelehkými tématy zachovává klidnou hlavu a rozhodnost. Zpětně si říkám, že jsme jeho služeb měli využívat už dřív.

Již jsme pomohli

SIAD
pwc logo
Most logo
Delfi Staviva logo
doxee logo
ažd logo
senior komplex logo
liftago logo
Gelstch Berg logo
metall quatro logo
very goodies logo
Baník Most logo
Malé Březno logo
ICUK logo
acr logo